Stomické pomůcky

 • Distribuce stomických pomůcek patří mezi naše nejvýznamnější činnosti. Stomici (tj. lidé s vývodem tenkého nebo tlustého střeva nebo s vývodem z močového měchýře na břišní stěnu) mají u nás široký výběr pomůcek firmy Dansac, Conva Tec, BBraun, Forlife, Eakin, Sabrix a především firmy WELLAND MEDICAL.

  Denně rozesíláme zdarma balíčky s pomůckami oproti poukazům, které můžete zaslat na naši adresu. S každou zásilkou vám přijde obálka se známkou pro příští zaslání poukazů. Dodáváme veškerý sortiment výše jmenovaných firem, tj:

  • jednodílný systém (lepící část přímo součástí sáčku)
  • dvoudílný systém (podložka + sáček), sáčky mohou být uzavřené i výpustné různých tvarů a velikostí, průhledné i béžové
  • doplňkový sortiment – čistící a mycí roztoky, pasty, krémy, irigační soupravy, kapsle, ochranné filmy, odstraňovače náplastí, zajišťovací pásky

  V naší prodejně vám poskytneme vzorky jednotlivých výrobků, poradíme vám ohledně předepisování na poukazy. Pokud chcete výrobky firem kombinovat, vaši objednávku zkompletujeme a zašleme např. i s buničitou vatou nebo s kompresy z gázy, které jsou též hrazeny pojišťovnami. Pomůcky si můžete vyzvednout na obou našich prodejnách v Plzni i Rokycanech.

  Diskrétně zabalený balík vám zašleme s obálkou, ve které nám můžeme příště opět zaslat předepsané poukazy. Poštovné samozřejmě hradíme my. Vzhledem k neustálé spolupráci se stomickými sestrami vám poskytneme rady nejen ohledně výrobků, ale i pomůžeme se zařazením do plnohodnotného života.

   

  ››› Upozornění

  Všechny vyobrazené produkty jsou registrovaným zdravotnickým prostředkem určeným pacientům se stomií.
  Stomické sáčky jednodílné i dvoudílné slouží k zachycování stolice nebo moči.
  Stomické podložky využívá dvoudílný systém, kdy se sáček správné velikosti nasadí na přírubu podložky s hydrokoloidním lepem.
  Konkrétní užití a správný výběr pomůcky a doplňkového sortimentu určuje ošetřující lékař nebo stomická sestra.
  Před použitím si pečlivě prostudujte návod k použití.