Výprodej spodního prádla značek MILAVITSA a ALISEE

Od 19. 9. 2016 probíhá totální výprodej všech skladových zásob luxusního dámského spodního prádla značkek Milavista a Alisee. Slevy až 65%. Nabízíme podprsenky velikosti 75A – 106I, kalhotky S – XXXL. Slevy potrvají do vyprodání posledních kusů. V naší nabídce  naleznete pouze kvalitní a krásné dámské prádlo pro všechny typy postav zejména s většími velikostmi. Konkrétní nabídku zlevněných produktů včetně cen a velikostí si můžete prohlédnout na našich facebookových stránkách https://www.facebook.com/JARokycany/.

logo-milavitsa

Firma MILAVITSA vyrábí dámské spodní prádlo již 50 let. MILAVITSA je jeden z největších výrobců korzetních produktů ve východní Evropě. V České republice nabízí pestrý výběr spodního prádla, plavek, oblečení a punčochového zboží. V současné době má tato společnost své prodejny ve více než 25 zemích. Produkty MILAVITSA jsou charakteristické vysokou kvalitou, promyšleným konstruktivním řešením a originálním designem.
logo_night

Francouzská značka spodního prádla ALISSE vyrábí spodní prádlo, které je zdobené krásnými detaily a vytváří tak nádherný a svůdný celek. Tato společnost působí od roku 1995 a během svého působení neustále investuje své prostředky do inovace. Během svého působení na trhu přinesla celou řadu novinek v oblasti spodního prádla a materiálů. Žena, která si oblékne nějaký z kousků prádla značky ALISEE, se bude cítit pohodlně a velmi svůdně.

milavitsa